вул. Костанді,4

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Одеською міською радою прийнято рішення від 08.07.2011 № 1104-VI "Про надання Державному підприємству "ОДЕСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ" в постійне користування та в оренду земельних ділянок, загальною площею 1,3310 га, за адресою: м. Одеса, вул. Костанді,4, для експлуатації і обслуговування дитячого оздоровчого центру".

В місті Одеса, по вул. Костанді, 4, розташовані будівлі дитячого озоровчого центру "Юний судоремонтник", які належать державі в особі Міністрерства інфраструктури України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії правовстановлюючих документів на земельну ділянку за адресою: м. Одеса, вул. Костанді, 4 із зазначенням кадастрового номеру земельної ділянки.
2. Надати копії рішень/розпоряджень Одеської міської ради щодо земельної ділянки за адресою: м. Одеса, вул. Костанді, 4 у період з 2011 року по сьогоднішній день.
3. Поінформувати, чи видавалися Одеською міською радою містобудівні умови та обмеження на проектування об'єкту будівництва за дресою: м. Одеса, вул. Костанді,4 та чи видавалися дозволи на будівництво за вищевказаною адресою.

З повагою,

Катерина

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Департамент комунальної власності ОМР, Одеська міська рада

10 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]