Тульська 16

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Максим, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

За адресою: м. Одеса, вул. Тульська 16 знаходиться занедбана земельна ділянка.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- У чиїй власності знаходиться вказана земельна ділянка?

- Чи видавався дозвіл на будівництво на вказаній земельній ділянці?

- Чи видавались містобудівні імови на вказану земельну ділянку?

З повагою,

Максим

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Від: УДАБК ОМР
Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання

Від: Департамент комунальної власності ОМР
Одеська міська рада

Надсилаємо відповідь на запит

Посилання