Ціни на продукти в Україні зрівнялись з цінами в країнах ЄС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- чому ціни на продукти в Україні (наприклад, на яйця, молоко, м'ясо) зрівнялися з цінами в країнах Європейського Союзу, при найнижчій заробітній платі на континенті?
- чому українці мають, які отримують мінімальну заробітну плату, повинні витрачати основну частину доходів на харчування?
- хто несе відповідальність за сучасний голодомор українського народу?

З повагою

Михайло Булах

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

М. БУЛАХУ
[FOI #30879 email]

Шановний пане Михайле!

За результатами опрацювання Вашого листа від 05.02.2018, що надійшов на адресу електронної пошти Секретаріату Кабінету Міністрів, визначену для подання запитів на публічну інформацію, у межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Частиною п’ятою статті 19 Закону визначено, що запит на інформацію має містити загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.
Згідно частини другої статті 2 Закону цей Закон не поширюється, зокрема, на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Звернення розглядаються згідно з Законом України «Про звернення громадян».
Ваш лист за змістом не відповідає вимогам до запиту на інформацію, містить по суті прохання надати відповідні роз’яснення, тому не може бути розглянутий відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Одночасно повідомляємо, що згідно з Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів в межах компетенції видає постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
Положенням про Міністерство економічного розвитку і торгівлі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 459, визначено, що одним із основних завдань Мінекономрозвитку є забезпечення формування та реалізація, зокрема державної цінової політики.
Згідно з Положенням про Міністерство соціальної політики України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 17.06.2015 № 423, одним із основних завдань Мінсоцполітики є забезпечення формування та реалізації державної політики, зокрема щодо забезпечення державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій для населення.
Ураховуючи викладене, Ваш лист відповідно до частини третьої статті 7 Закону України «Про звернення громадян» надіслано до Мінекономрозвитку та Мінсоцполітики для розгляду та надання Вам відповіді в установленому порядку.
Одночасно повідомляємо, що електронне звернення може бути надіслане з використанням мережі Інтернет через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення» за адресою: http://ukc.gov.ua/login_ext/.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Людмила Васил?вна,

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:
документ ?36_0_103-18 id1493379

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые
программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов.
Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки вложений.