Щодо переліку округів та дільниць у Донецькій та Луганській областях для проведення позачергових парламентських виборів

Дмитро Черетун

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Якими документами керувалася Центральна виборча комісія під час визначення переліку одномандатних виборчих округів у Донецькій та Луганській областях, у яких відбудуться позачергові парламентські вибори 21 липня 2019 року? Зокрема, чим обґрунтоване рішення ЦВК включити до цього переліку ОВО №51 (Донецька область) та №105 (Луганська область), які частково розташовані на окупованій території?

2. Якими документами керувалася ЦВК під час визначення переліку виборчих дільниць у ОВО №№51 та 105, на яких відбудуться позачергові парламентські вибори 21 липня 2019 року?

3. Чи існує гранична кількість зареєстрованих у ОВО виборців, яка є мінімально необхідною/допустимою для того, аби у цьому ОВО відбулися вибори народного депутата від округу? Якщо так – де ця кількість прописана/зафіксована? Чи існують у цьому питанні винятки чи окремо прописані норми для округів Донецької та Луганської областей, зокрема для тих, які частково розташовані на окупованій території?

4. Якими документами визначені межі ОВО на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року?

З повагою,

Дмитро Черетун

Поштова скринька ЦВК, Центральна виборча комісія