Рух через вузлову станцію Поміна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Шановний Балчун Войцехй,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

питання, яке я тут задавала в лютому 2016 року і надалі актуальне для жителів Добровеличківського району, Кіровоградської області залишилось без відповіді!!!Станція Помічна, через яку рухалися потяги в усіх напрямках, на теперішній час майже не задіяна. Така ситуація склалася з 2011 -2012 років, під час президентства януковича, коли Укрзалізницю активну готували до банкрутства і викупу, зараз ситуація має змінитися, адже Україна рухається до Європи, де Людина є на першому місці. Тому повторно адресую питання, яке хвилює більшу частину жителів Добровеличківського та ближніх районів Кіровоградської області:

- Чи працює Укрзалізниця в напрямку моніторингу руху поїздів, чи планується відновити рух в усіх напрямках через вузлову станцію Помічна?
-Що потрібно, щоб відновився рух пасажирських поїздів через ст.Помічна, на цій території теж проживають люди, які мають потребу курсувати в усіх напрямках? Конкретно цікавить Львівський напрямок (до зміни руху поїздів через ст.Помічну було біля 5-ти рейсів, на тепершішній час усі рейси проходять або через Знам'янку або через Вознесеньськ)

З повагою,від імені жителів Добровеличківського району

Наталія

Блинников К.Э., Укрзалізниця

1 Attachment

Наталія залишив коментар ()

Шановний Блинников К.Э.,

Дякую за надану детальну інформацію про стан руху пасажирських поїздів через станцію Помічна. Я можу зрозуміти всі складнощі, але не можу зрозуміти, як у 21 столітті на подолання 400 кілометрів потрібно затратити від 15 годин до 17 годин часу?! Ваш аналіз руху приміських і пасажирських поїздів, який Ви виклали в інформації на мій запит не може дати мені відповідь, як добратися з селища Добровеличківка (я тут проживаю) в місто Хмельницький (тут навчається моя донька і проживає багато членів моєї родини)? Якщо Ваша ласка, складіть мені графік, як добратися з Помічної(це за 25 км від Добровеличківки) до Хмельницького: де і в який час сісти на потяг чи приміський поїзд і коли я прибуду до місця призначення?

З повагою,

Наталія

Блинников К.Э., Укрзалізниця

2 Attachments