Надайте приклади аудіовізульних матеріалів

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У відповідь на запит від 18 червня ви повідомили про підприєємства і ФОП, які надають послуги Секретаріату Кабінету Міністрів з розробки аудіовізувальної продукції і матеріалів для розміщення в інтернеті на майже 4,66 млн грн: https://dostup.pravda.com.ua/request/roz...

Надайте, будь ласка, приклади і посилання на матеріали, які були створені кожним з цих підприємств і ФОП на замовлення Уряду.

З повагою,
Олексій Півторак

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

О. ПІВТОРАКУ
[FOI #35919 email]
Шановний пане Олексію!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 21.06.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У 2018 році, з метою інформування громадськості про урядові реформи в Україні, зокрема про реформи системи охорони здоров’я, освіти, децентралізації тощо, Господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабінету Міністрів
(далі – Департамент) укладено договори, зокрема з ТОВ «Гудмедіа» щодо послуг з виготовлення відеопродукції на замовлення (телевізійних творів) та ФОП «Сохар О. Т.» щодо надання рекламних та маркетингових послуг (Послуги з розміщення інформаційної продукції в інтернет-виданнях).
За інформацією Департаменту, сценарії телевізійних творів та перелік сайтів інтернет-видань, на яких розміщується інформаційна продукція, вказані у додатках до вказаних вище договорів (копії витягів додаються).
Із вказаною інформацією Ви також можете ознайомитися у системі державних закупівель «Prozorro» за посиланнями: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-0... https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-0....
Також інформуємо, що відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Додаток: на 6 арк.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

-----Original Message-----
From: Олексій Півторак [mailto:[FOI #35919 email]]
Sent: Thursday, June 21, 2018 12:07 PM
To: Publishinfo
Subject: Інформаційний запит - Надайте приклади аудіовізульних матеріалів

hide quoted sections

Посилання