Компенсація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1002-р було затверджено План заходів з організації відновлення пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей. Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 250 затверджений Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відновлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію) інфраструктури у Донецькій та Луганській областях, яким передбачено надання субвенцій обласним бюджетам Донецької та Луганської областей на відновлення їх інфраструктури.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про кількість пошкоджених (зруйнованих) об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей за 2014-2020 роки із вказанням суми збитків.

2. Яку суму коштів з бюджету всіх рівнів було виплачено на відновлення (будівництво, капітальний ремонт, реконструкцію) інфраструктури у Донецькій та Луганській областях за 2014-2020 роки (якщо є можливість, надайте у розрізі об'єктів)?

3. Скільки позовів громадян України знаходиться в українських судах і направлено до Європейського суду з прав людини за 2014-2020 роки щодо компенсації за зруйноване житло та інше майно у зоні АТО? (Надайте, будь ласка, дані у розрізі кожного такого факту) Станом на 1 квітня 2020 року, скільки з них задоволено і на яку суму?

4. Скільки позовів громадян України знаходиться в українських судах щодо стягнення з Росії та з України компенсації за зруйноване житло та інше майно у зоні АТО протягом 2014-2020 роки? (Надайте, будь ласка, дані у розрізі кожного такого факту). Станом на 1 квітня 2020 року, скільки з них задоволено і на яку суму?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

Відповідь у вкладеному файлі.

show quoted sections

Департамент масових комунікацій Луганської облдержадміністрації,

Департамент р.б.г. промисловості,

 

--------Пересылаемое сообщение--------
От кого: Олена Конченко <[email address]>
Кому: Департамент р.б.г. промисловості <[email address]>
Дата: 23.04.2020 15:24:06
Тема: скан
 

(See attached file: 931-0-111.pdf)

Департамент кап. будівництва,

З повагою,

Департамент капітального будівництва облдержадміністрації 

Департамент ЖКГ,

 З повагою, Департамент ЖКГ

Департамент цивільного захисту,

З повагою,

департамент з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної
роботи

Донецької облдержадміністрації.

Департамент фінансів,

З повагою,

Департамент фінансів