Звітність Олександрівської клінічної лікарні за останні 3 роки щодо санаторно-курортних путівок

Роздобудько Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копії звітності Олександрівської клінічної лікарні (Код ЄДРПОУ 01994095, адреса - м. Київ, вул. Шовковична, 39/1) за останні 3 (три) повних календарних роки, включаючи 2017 рік, щодо санаторно-курортних путівок наданих за кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Готуючи відповідь прошу врахувати положення Постанови Пленуму «Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації» від 29.09.2016 №10.

Принагідно повідомляю, що у випадку відмови у законних вимогах залишаю за собою право звертатись до інших органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб та міжнародних організацій зі зверненнями, а також до судової влади з позовною заявою про визнання протиправними дій/бездіяльності зі стягненням моральної шкоди, заподіяної мені незаконними діями/бездіяльністю.

З повагою,

Роздобудько Сергій

Лисенко Л.М.,

13 Attachments