Звіт з ЄСВ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Марія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

прошу роз'яснити порядок заповнення звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який заповнюється щодо закладів освіти, які обслуговуються централізованою бухгалтерією Дарницького управління освіти, а саме хто є платником єдиного внеску (страхувальником)? Відповідно до ст. 4 Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI платниками єдиного внеску є роботодавці, тобто мають бути заклади освіти. Відповідно до кошторисів заклади освіти отримують призначення за КЕКВ 2120, проте не мають власного розрахункового рахунку, не зареєстровані платниками податків для того, щоб перераховувати ці кошти як сплату ЄСВ. Отже, кого зазначають страхувальником у формі № Д-4?

прошу роз'яснити порядок оформлення договорів про закупівлю товарів, робіт, послуг на користь шкіл. Відповідно до кошторису заклади освіти отримують призначення за КЕКВ 2200, 2270 та 3000 Кого в договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг зазначають при закупівлі товарів, робіт, послуг для закладів освіти? Хто є платником за такими договорами, якщо заклад освіти не має розрахункового рахунку?

З повагою,

Марія

Від: Управління освіти
Дарницьке районне управління освіти

Посилання

Доброго дня!
Відповідь неможливо прочитати. Завантажте, будь ласка, повторно або у іншому форматі.
З повагою,

Марія

Від: Управління освіти
Дарницьке районне управління освіти

Посилання