Звіт позаштатного нейрохірурга

Леонід Урізченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копію останнього звіту головного позаштатного спеціаліста нейрохірурга Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

З повагою,

Леонід Урізченко

Леонід Урізченко

Доброго дня!

Розпорядник інформації (Львівська обласна державна адміністрація) має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.(23 жовтня 2017р.)
Проте," Копію останнього звіту головного позаштатного спеціаліста нейрохірурга Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації ". Всупереч цьому строку не надане.

За даних обставин прошу інформувати Голову ЛОДА, щодо необхідності притягнення Ірини Микичак (член сім_ї агента ФСБ, а як інакше пояснити, що родич її чоловіка односельчанин двоюрідного брата, що працював поруч з Володимиром Путіним) до дисциплінарної відповідальності.
З повагою,

Леонід Урізченко