Знищення ринку оцінки та його монополізація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталя Тур, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталя Тур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Чи створено робочу групу з скасування положень законів, що були прийняті з метою знищення ринку оцінки та його монополізації (ст. 5 Закону України «Про Фонд Державного майна України», п.4. Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012-2014 роки»), зміни по суті ст. 172-173 Податкового кодексу України, відкликання проекту Закону України «Про державне мито» (нова редакція),скасування постанови КМУ № 231 від 04.03.2013 року та скасування наказів Фонду держмайна, що були прийняті на її виконання? Хто входить до складу робочої групи?
Якщо такої робочої групи не створено, то з яких причин?

З повагою,

Наталя Тур

Від: Шапошник Олена
Міністерство юстиції України

Посилання