Зняття з реєстрації місця проживання

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Яким чином зняти з реєстрації дитину (вік дитини – 15 років).Дитина виїхала разом з батьками на постійне проживання за кордон (Російська Федерація). Один із батьків залишається громадянином України, інший - громадянин Російської Федерації.(батьки проживають в РФ). Дитина вийшла з громадянства України відповідно до процедури, передбаченої законодавством України, батьки звернулись з клопотанням до консульської установи України в РФ. Наразі дитина є громадянином РФ. Чи можливо зняти дитину з реєстрації за нотаріальною довіреністю? В які установи для цього необхідно звернутися?

З повагою,

Олена

Смирнова Ирина Сергеевна, Державна міграційна служба України

Здравствуйте, Олена.

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з видів
публічної інформації, розпорядником якої є ДМС (згідно Переліку видів
публічної інформації розпорядником якої є Державна міграційна служба
України, затвердженого наказом ДМС від 05.12.2014 № 345). Ваш запит не
відповідає вимогам до запиту на інформацію та є по суті зверненням
громадянина, оскільки має всі ознаки звернення стосовно надання
роз"яснень законодавства.
відповідно до ЗУ Про звернення громадян Ви маєте повідомити ПІБ та зазначити місце проживання, як особа, що здійснює звернення

--
С уважением,
Смирнова mailto:[email address]