Земельне питання

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Герасименко Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Герасименко Игорь

Доброго дня! Я Герасименко Игор Костянтинович смт Гостомель вул Лугова 6 кв 9

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): В який раз я до вас звертаюся, ви мені надсилаіте одну і ту ж відповідь. я прошу вас надати мені чітку відповідь, чому я коли подав заяву на отримання землі, мені було надано відмову ЧОМУ???. А за весь час, а саме з 01.01.2016 і по 19.08.2016 було роздано 44.4 га землі. А я подавав заяву 09.03.2016р. Чому мені постійно надають віписки, що мені пропонують 0.10га , з яких 0.05га належать моій матері хоча я маю повне право отримати 1.99га. Гараж не маю права оформити, так як не маэ генплану. А Дуплекси і гаражі для своіх будувати ви маете право, хоча в мене э збудований сарай якому 40 років, його будував мій батько, і я його не маю права узаконити.Між іншим моя родина , а саме батько, мати і брат( Герасименко К.К, Герасименко Н.О, Герасименко О.К) за 40 років проживання в Гостомелі, не отримали жодного земельного участку. Я прошу надати мені вичерпну інформацію, а не відписку.ЗЕМЛЯ Э!!!. Дякую/ Сьогодні отримав відповідь, та сама і що останні 10 відповідей. всі одного змісту тільки дати міняють, виходить, що за законом Кодексу Украіни частини першоі 121статті я маю право, а виконувати ваш Закон ніхто не збираеться!!! Чому не виконуються накази КМУ і чому вони саботуються???

Вища рада правосуддя

1 Attachment

Герасименко Игорь

Доброго дня

ГОСТОМЕЛЬ УЛ ЛУГОВА 6 9 ГЕРАСИМЕНКО ИГОРЬ КОНСТАНИНОВИЧ ВАМ НЕ ЗАЧЕМ ТУТ БИТЬ ... ВЫ ГАНДОННННННЫЫЫЫЫ
З повагою,АДРЕС ....

Герасименко Игорь письмо номер 1 вы че охуевшие у вас все бест.... я вас всех найду, мою землю отдайте..иначе сожгу себя и вас всех перенбью.... КЛЯНУСЬ ВСЕМ СВЯТИМ........................