Земельні ділянки в м. Прилуки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Відповідно до ст 121 Земельного кодексу громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, а саме:
- для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

Прошу надати інформацію про наявність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в розмірі 0,10 га та для ведення садівництва в розмірі 0,12 га, в межах міста Прилуки, для отримання їх на безоплатній основі і використання за призначенням.
Також прошу надати наступну інформацію, як проходить сама процедура безкоштовного отримання земельної ділянки із земель державної та комунальної власності, а також державної реєстрації земельної ділянки та права власності на неї. Надати зразки документів необхідних для проходження вищевказаної процедури.

З повагою,

Олексій

Від: Виконавчий комітет Прилуцької міської ради
Прилуцька міська рада

Посилання