Збір коштів на пам'ятник першому ректору Максимовичу;

Володимир Коваль

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На засіданні Вченої Ради від 4 березня 2010 року було повідомлено про збір коштів на пам’ятник першому ректору Університета М. Максимовичу ( протокол засідання Вченої Ради senate.univ.kiev.ua/inf_1.htm).

Збір коштів тривав декілька років, проте згодом було повідомлено, що університет знайшов мецената та пам’ятник буде встановлений за кошти академіка НАН України С. Довгого. 15 вересня 2015 року пам'ятник було офіційно відкрито. (kunews.knu.ua/vidkrittya-pam-yatnika-pershomu-rektorovi-mikhajjlu-maksimovichu/)

Зважаючи на вищенаведені факти, прошу надати мені наступну інформацію: яка точна сума грошей була зібрана на спорудження пам’ятника першому ректору університету (до знаходження мецената), де знаходяться ці гроші на даний момент. Окремо прошу повідомити про їх майбутнє цільове призначення.

З повагою,

Володимир Коваль