Затвердження або узгодження технічних умов Європейського виробника

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я представляю інтереси Європейської компанії-виробника суцільнолитих полімерних ізоляторів на напругу від 3 кВ до 800 Кв, яка має виробничі потужності в Естонії та має сертифікати якості ISO 9001 та сертифікат відповідності ISO 140001.
На території України всі закупівлі проводяться на майданчику https://prozorro.gov.ua/. Всі замовники при розробці тендерної документації керуються вимогами чинного законодавства України, та посилаються на Стандарт Мінпаливенерго України (СОУ МПЕ).
Однією з вимог тендерних документацій на поставку полімерних ізоляторів є:
Пропоновані ізолятори повинні виготовлятися згідно з технічними умовами, затвердженими або узгодженими Міненерговугілля України (надати копію технічних умов).
Виникає питання, як саме повинні виглядати технічні умови, вони повинні бути розроблені згідно стандартів України - СОУ-Н МПЕ Нормативний документ Мінпаливенерго України. Правила побудови, викладання, оформлення та вимоги до змісту нормативних документів? Якщо так, то виникають наступні питання:
1. Технічні умови повинні бути викладені Українською мовою?
2. Згідно вимог потрібно ще погодити з Державною службою України з надзвичайних ситуацій?
3. Згідно вимог потрібно ще погодити з Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів?

Згідно зі статтею 56 «Зближення технічного регулювання, стандартів і оцінки відповідності» (Глава 3 «Технічні бар'єри в торгівлі» Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом), "8. Україна поступово впроваджує звід європейських стандартів в якості національних стандартів, зокрема гармонізовані європейські стандарти, добровільне застосування яких вважається відповідним вимогам законодавства ... », організатори тендерів створюють технічні бар'єри для Європейських виробників керуючись застарілими нормативними документами.

Прошу Вас надати роз’яснення, як саме повинні бути розроблені технічні умови Європейського виробника для подальшого затвердження або узгодження з Міненерговугілля України, та згідно яких нормативних документів.

З повагою,
Roman Doroshenko

olena.pogivilova, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

1 Attachment