Заповнення особової картки працівника

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

В розділі II «Рівні, ступені та кваліфікації вищої освіти» Закону України «Про вищу Освіту» від 01.07.2014 № 1556-VII (зі змінами та доповненнями) вказано:
«Стаття 5. Рівні та ступені вищої освіти
1. Підготовка фахівців з вищою освітою здійснюється за відповідними освітніми чи науковими програмами на таких рівнях вищої освіти:
початковий рівень (короткий цикл) вищої освіти;
перший (бакалаврський) рівень;
другий (магістерський) рівень;
третій (освітньо-науковий/освітньо-творчий) рівень;
2. Здобуття вищої освіти на кожному рівні вищої освіти передбачає успішне виконання особою відповідної освітньої або наукової програми, що є підставою для присудження відповідного ступеня вищої освіти:
1) молодший бакалавр;
2) бакалавр;
3) магістр;
4) доктор філософії/доктор мистецтва;
5) доктор наук».

В особовій картці працівника, типова форма № П-2 якої затверджена наказом ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ СТАТИСТИКИ та Міністерства оборони України від 25.12.2009 № 495/656 та яку заповнює кадровик на кожного працівника в організації (установі, підприємстві), потрібно в пункті 4 розділу І «Освіта (базова загальна середня, повна загальна середня, професійно-технічна, неповна вища, базова вища, повна вища)» заповнити дані щодо освіти.
Форма П-2 вступила в дію з 01.01.2010. Рівні та ступені вищої освіти України вступили в дію згідно змін до Закону України «Про освіту» 05.09.2017.
Чому не відбулися зміни в бланку особової картки працівника (типова форма П-2)?
Яку освіту я маю вказати працівнику, який подав диплом спеціаліста, якщо на даний час термін «спеціаліст» в Законі України «Про освіту» щодо рівнів та ступенів вищої освіти в Україні відсутній, а п.4 розд. І особової картки працівника не дає змоги відмітити необхідне?
А саме головне питання: «Коли, нарешті, в Україні при зміні одного Закону будуть відбуватися приведення підзаконних актів у відповідність до даного Закону?». В нас «права рука» не знає, що робить «ліва рука», тому фахівцю при роботі з документами на місцях дуже важко діяти згідно чинного законодавства, не порушуючи його вимоги.

Л.Супруновська

16.01.2020

Державна служба статистики України

1 Attachment

 

 

³

-

. 235-00-82

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!

Дуже дякую за відповідь з надією на те, що, дійсно, будуть виправлені помилки в типовій формі П-2 "Особова картка працівника". Але в нас - проблема з фахівцями. Адже, щоб працювати з кадровими документами, потрібно знати:
- ПРАВИЛА організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях;
- ТИПОВУ ІНСТРУКЦІЮ з діловодства в міністерствах, інших центральних та місцевих органах виконавчої влади;
- ПЕРЕЛІК типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів;
- НАЦІОНАЛЬНИЙ СТАНДАРТ УКРАЇНИ
Державна уніфікована система документації УНІФІКОВАНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ
Вимоги до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003 (до речі, цей документ юрист на одному з відомих сайтів розділив його на чотири документа; видно, показалося, що для одного - багато слів).
Я з 2001 року займаюся діловодством та кадровою справою. По характеру - перфекціоніст, "буквоїд", тому на кожному кроці виникають проблеми: як створити документ, не порушуючи вимоги оформлення.

З повагою,

Людмила

Державна служба статистики України

!

 

. -2. ? , , , , .

 

.

 

 

³

-

. 235-00-82

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]