Запит щодо земельних ділянок

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи в електронному вигляді:

1. накази Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області з 2014 року по теперішній час щодо резервування земельних ділянок для учасників АТО з додатками;
2. накази Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою" відносно земельної ділянки, що розташована за межами населених пунктів на території Фруктівської сільської ради Мелітопольського району Запорізької області, кадастровий номер 2323086700:04:015:0039 з додатками;
3. накази Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність" відносно вищевказаної земельної ділянки з додатками.

З повагою,

Павло
[email address]

Відділ розгляду звернень та прийому громадян, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment