Запит щодо участі першого заступника Міністра Оборони України п. Тахтая Олексія Володимировича у засіданнях Комісії при Президентові України з питань громадянства

Леонід Цибульський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо кількості та дат засідань Комісії при Президентові Украіни з питань громадянства в період після вступу в дію Указа Президента України за № 593/2019 по дату цього запиту.

Мої дані:
Цибульський Леонід Володимирович, 02.09.1966 року народження, (місце народження - Україна, м. Миколаїв), закордонний паспорт № FE149569, знаходжусь на постійному консульському обліку у Консулаті Україні у м. Вільнюс, Литовська Республика

З повагою,

Леонід Цибульський

Леонід Цибульський

Доброго дня!

Прошу пробачити за помилку у посаді. Запит був направлений до державного секретаря Міністерства внутрішніх справ Украіни п. Тахтая Олексія Володимировича.

З повагою,

Леонід Цибульський

Від: Галян Надія
Міністерство внутрішніх справ України

Посилання

Леонід Цибульський залишив(-ла) коментар ()

Шановні Пані та Панове,

Щиро дякую за швидку та вичерпну відповідь!

З Повагою,
Леонід Цибульський

Link to this