Запит щодо участі першого заступника Міністра Оборони України п. Руснака Івана Степановича у засіданнях Комісії при Президентові України з питань громадянства

Леонід Цибульський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо кількості та дат засідань Комісії при Президентові Украіни з питань громадянства в період після вступу в дію Указа Президента України за № 593/2019 по дату цього запиту.

Мої дані:
Цибульський Леонід Володимирович, 02.09.1966 року народження, (місце народження - Україна, м. Миколаїв), закордонний паспорт № FE149569, знаходжусь на постійному консульському обліку у Консулаті Україні у м. Вільнюс, Литовська Республика

З повагою,

Леонід Цибульський

Від: Відділ по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації
Міністерство оборони України

Повідомлення про переадресацію

Посилання

Леонід Цибульський залишив(-ла) коментар ()

Щіро дякую посадовим особам Міністерства оборони України за швидку та дієву відповідь на мій запит.

З Повагою,
Леонід Цибульський

Link to this

Леонід Цибульський залишив(-ла) коментар ()

Щиро дякую за дійсно дієву допомогу!!! Дякуючи вам я нарешті отримав пряму відповідь на мої питання від власника процесу - офису Президента.
З Святом і ... вдачи Вам всім!!!

Link to this