Запит про вільні земельні ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гордина Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гордина Олександр

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.
Керуючись статею 12 Закона України «Про статус ветеранів гарантії їх соціального захисту» (першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва), з метою реалізації моїх Конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності в межах норм визначених законодавством.
Посилаючись на Положення, затверджене Указом Президента України від 8 квітня 2011 року № 445, акцентуючи увагу на тому, що Державне агентство є центральним органом виконавчої влади з питань земельних ресурсів і, відповідно, володіє інформацією про вільні земельні ділянки, прошу надати мені відомості про кількість наявних земельних ділянок державної та комунальної власності в межах Київській області, Вишгородського району, в адміністративно - територіальних межах Сувидської сільської ради, що можуть бути використані для реалізаціїї права на безоплатне отримання Учасниками бойових дій.
Прошу надати необхідну інформацію для ідентифікації вільних (зарезервованих для УБД) земельних ділянок, їх цільове призначення, орієнтовну площу, кадастровий номер та місцезнаходження у встановлений законом строк.

З повагою,
Гордина Олександр.

Відділ звернення громадян, доступу до публічної інформації та взаємодії зі ЗМІ, Головне управління Держгеокадастру у Київській області

1 Attachment

--
This email has been checked for viruses by Avast antivirus software.
https://www.avast.com/antivirus

Ківерцівський районний суд Волинської області,

2 Attachments

Доброго дня. Про отримання листа просимо повідомити. Завчасно дякуємо.

--
Керівник апарату
Ківерцівського районного суду
В.О. Некритюк
тел. 21640
моб. 0997397113