Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сарафанюк Сергій Федорович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сарафанюк Сергій Федорович

Запит про оплату за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Одеси станом на 31.12.2015р.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в формі таблиці:

1. Нарахована сума плати за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Одеси станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
2. Кількість місць тимчасового користування для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Одеси станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.
3. Загальна сплачена сума за тимчасове користування місцями для розташування рекламних засобів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Одеси станом на 31.12.2015 р. з зазначенням інформації по кожному суб`єкту господарювання.

По кожному суб`єкту господарювання потрібно вказати юридичну скорочену назву та код з ЄДРПОУ.

З повагою,
Сарафанюк Сергій Федорович

управление рекламы,

1 Attachment

--
управление рекламы

управление рекламы,

2 Attachments

--
управление рекламы

управление рекламы,

2 Attachments

--
управление рекламы

управление рекламы,

2 Attachments

--
управление рекламы