Запит про надання інформації.

Олександр Болюх

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Запит про надання інформації.

Генеральному прокурору
Копії:
Міністру юстиції
Уповноваженому с прав людини

В Заводському районному суді м. Миколаєва розглядається кримінальна справа № 1/487/39/14 (суддя Корнешова Т.В.) в якій я є стороною обвинуваченого.

Я звертаюсь до Вас не за власної допомоги. Можете мене засудити. Але в мене є діти та внуки – яких Ви з часом на підставі існуючого недолугого законодавства України зможете за-судити їх, а й кожного громадянина України, включаючи тих, хто ще находиться в утробі мате-рі.
Я вже звертався з цим питанням до Міністерства юстиції та до Уповноваженого з прав людини. Упевнений, що і від Вашої гілки влади не почую відповіді.
Але змушений звернутись і до Вас через той факт, що саме співробітники прокуратури Миколаївської області, які брали та беруть участь в цьому процесі – вважаються Вашими підле-глими.
Ви заявляєте на всіх публічних рівнях , що для Вас закон – це головне.
Але Ви не бажаєте дотримуватись хоча б Конституції України, не то щоб законів, які про-писані для бідних та заможних.
Коротка інформація.
Дану кримінальну справу планувалося відкрити проти депутата міської ради (член фракції БЮТ в 2010 році), який був одним з засновників нашого підприємства і був нашим інвестором.
Але під звинувачення потрапили директор, головний бухгалтер і кошторисник, яких зви-нувачують у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах групою осіб за попе-редньою змовою.
Якби це відповідало дійсності, нас би вже давно засудили.
Вже третій рік суд розглядає дану справу і нас можуть також засудити, як і порушили кримінальну справу.
Я неодноразово чув заяви, що потрібно закрити всі кримінальні справи, які були відкриті з політичних мотивів.
Доказів достатньо. Є протоколи допитів по 7 годин без перерви, що вже є порушенням діючого законодавства. Але більш вагомим доказом є той факт, що в протоколах цих допитів слідчим використана тільки інформація з відео та аудіо записів понад 12 годин. Додати години на складання протоколу його роздруківку та ознайомлення з ним обвинуваченого – це не менш 20 годин.
Два протоколи допиту обвинувачених співпадають по запитанням, але головне – по відповідям цих обвинувачених не менш як на 60%.
З протоколів допитів обвинувачених, які давали покази понад 6 годин в різний час, протоколи допитів співпадають до букви цілими абзацами.
Якщо Ви дійсно бажаєте закрити всі кримінальні справи порушені в період 2010 року за політичними мотивами – можу надати всю необхідну інформацію, включаючи проміжні рішен-ня суду.

В зв’язку з цим, прошу надати інформацію:

які необхідно надати докази, що дана кримінальна справа політично мотивована.

З повагою, Болюх Олександр Григорович, 4 липня 2014 р.

З повагою,

Олександр Болюх