Запит на публічну інформацію про стан розробки колдоговору КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гончар Євшеній В'ячеславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гончар Євшеній В'ячеславович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати копію чинного колективного трудового договору КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД".

2. Надати інформацію про стан розробки нового колективного трудового договору КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД", який має бути прийнятий у зв'язку з автономізацією закладу та переходом на новий механізм фінансування первинної медичної допомоги.

3. Надати інформацію про суму коштів отриманих від Національної служби здоров'я України у вересні та жовтні 2018 року КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД"

4. Надати інформацію про суму медичної субвенції, що була отримана у серпні, липні, червні 2018 року до підписання договору з Національною службою здоров'я України КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД"

5. Надати інфорамцію про середню заробітну платню лікарів та медичної сестри у серпні, вересні та жовтні 2018 років у КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД"

6. Інформацію про кількість лікарів та медичних сестер, що працюють у закладі станом на серпень, вересень, жовтень 2018 рокі у КЗОЗ "Рокитнівський районний центр ПМСД"

Хочу звернути увагу, що ненадання відповіді на мій запит буде порошунням Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року. І у разі не надання вказаної інформації я буду звертатися з відповідною заявою до прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та до суду з вимогою про притягення до дисциплінарної відповідальності та подальшого звільнення через порушення законодавства. Більше того, відповідь по-суті буде отримана через депутатське звернення відповідно до Закону України "Про статус народного депутата".

З повагою,
Гончар Євгеній В'ячеславович

Рівненська обласна державна адміністрація

1 Attachment

mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]