Запит на отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Кізім, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

договір, акт приймання передачі або інші документи які укладені між Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті(або її структурними підрозділами) та Львівською обласною державною адміністрацією, на підставі яких Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (або її структурні підрозділм) отримала в повне або тимчасове користування (в. т.ч. але не виключно в оренду) ваговоге обладнання та/або комплексу габаритно-вагового контролю що використовувалося службою у 2020 році при проведенні габаритно-вагового контролю на ділянці дороги державного значення М-06 Київ – Чоп км 529+300.

З повагою,

Юрій Кізім

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]