Запит на отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Кізім, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

перелік спеціально облаштованих місць розташування стаціонарних або пересувних пунктів габаритно-вагового контролю на ділянці дороги М06 «Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород)», на ділянці між населеними пунктами м. Буськ та с. Сокільники у Львівській області.
Інформацію про балансоутримувача зазначених місць розташування стаціонарних або пересувних пунктів габаритно-вагового контролю, дату введення їх в експлуатацію, а також документи що підтверджують відповідність цих майданчиків НАКАЗу Міністерства Інфраструктури № 255 від 28.07.2016.
Інформацію, а також копію договорів, контрактів, та інших документів, між балансоутримувачем та організаціями, щодо експлуатаційного утримання зазначених місць, функціонування технічних засобів організації дорожнього руху.
Копії документів про обстеження зазначених місць розташування стаціонарних або пересувних пунктів габаритно – вагового контролю, на відповідність НАКАЗу Міністерства Інфраструктури № 255 від 28.07.2016.
У разі якщо таке обстеження проводилося, надати перелік обладнання за допомогою якого було виконано обстеження а також копії свідоцтва (чи інших документів) про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки.

З повагою,

Юрій Кізім

Державне агентство автомобільних доріг України

1 Attachment

Зайцева Марія, Державне агентство автомобільних доріг України

1 Attachment