Запит на інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Владислава Наталуха, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Владислава Наталуха

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua/amku/control/main/...) 23 березня 2016 р. були розміщені Рекомендації Антимонопольного комітету України № 6-рк від 14 березня 2016 р. про запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції (далі - Рекомендації), скеровані Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Відповідно до Рекомендацій Антимонопольний комітет України звернувся до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, задля вжиття в межах повноважень заходів щодо врегулювання питань надання послуг з централізованого опалення та постачання теплової енергії із врахуванням різних категорій споживачів: власник квартири в багатоквартирному будинку, власник приватного будинку садибного типу, гуртожиток/мешканець гуртожитку, ЖБК, ОСББ, управитель багатоквартирного будинку, юридична особа тощо, зокрема, шляхом: унесення змін до Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630; і розроблення та затвердження типових договорів купівлі-продажу теплової енергії.
Проте, досліджуючи оновлення бази законодавства, не знайшл_ жодних нормативно-правових актів регуляторів з питань, що піднімаються у Рекомендаціях № 6-рк від 14 березня 2016 р.
Згідно з частиною першою ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Враховуючи, що Антимонопольний комітет України є розпорядником інформації щодо виконання Рекомендацій № 6-рк від 14 березня 2016 р., Товариство просить:
1. Надати інформацію про результати розгляду Рекомендацій Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з копіями підтверджуючих документів. Копії просимо виготовити відповідно до Інструкції про порядок забезпечення доступу до публічної інформації в Антимонопольному комітеті України, затвердженої Розпорядженням Антимонопольного комітету України № 406-р від 27 серпня 2011 р., з урахуванням встановлених термінів.
2. Повідомити реквізити нормативно-правового акту, яким внесено зміни до Типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, а у разі відсутності такого, повідомити реквізити проекту та/або посилання на публікацію, а у випадку його відсутності – повідомити про причини.
3. Повідомити реквізити нормативно-правового акту, яким затверджено Типовий договорів купівлі-продажу теплової енергії, а у разі відсутності такого, повідомити реквізити проекту та/або посилання на публікацію, а у випадку його відсутності – повідомити про причини.
Відповідь на запит на інформацію прошу направити на електрону адресу

З повагою,

Владислава Наталуха

Від: Ахрамєєва Наталія Сергіївна
Антимонопольний комітет України

Посилання

Владислава Наталуха

Доброго дня!

Прошу Вас додатково надіслати на мою електронну адресу інформацію за результатами проведення круглого столу на тему "Теплопостачання: проблемні питання та шляхи щодо їх врегулювання" та копію листа від 28.12.2016 № 128-29.1/01-13892 (у листі № 100-29/02-3079 від 21.03.2017 є згадування, проте копії немає).

З повагою,

Владислава Наталуха

Від: Ахрамєєва Наталія Сергіївна
Антимонопольний комітет України

Доброго дня! Оскільки Ви просити надати, зокрема, інформацію за результатами проведення круглого столу, така інформація не є публічною. Вона потребує створення.
Зазначте будь ласка Вашу повну поштову адресу для реєстрації Вашого звернення відповідно Закону України "Про звернення громадян".

Посилання