Запит на інформацію

Вітаю!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
Відповідно до рішення 59 сесії Васильківської міської ради від 20 грудня 2019 року, «Про встановлення надбавок, преміювання та надання матеріальної допомоги» прошу надати наступну інформацію:
1. Яку конкретно визначену суму становить надбавка міському голові за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу в період з 01.01.2020р. до 31.01.2020р..

2. Яку конкретно визначену суму становить щомісячне преміювання з 01 січня 2020р. Васильківському міському голові у розмірі 65 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років та виконання особливо важливої роботи?

3. Яку конкретно визначену суму у відсотках до посадового окладу з урахуванням надбавок за ранг, вислугу років та виконання особливо важливої роботи. Відповідно до окремого розпорядження міського голови.
з 01 січня 2020р. до 31 січня становило преміювання:
- секретарю Васильківської міської ради,
- першому заступнику Васильківського міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради,
- заступникам Васильківського міського голови з питань
діяльності виконавчих органів міської ради
- керуючому справами виконавчого комітету Васильківської міської ради

Відповідь прошу надіслати (необхідне зазначити) на електронну адресу sashalohvitska@gmail.сom протягом строку, визначеного ст. 20 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”.

Дата: 03.03.2020
Олександра Лохвицька

Відділ звернень громадян Васильківської міської ради,