Запит на інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Карпушенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Карпушенко

Доброго дня!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про містобудівний кадастр", Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачено внесення відомостей до містобудівного кадастру.
Перелік обов’язкової інформації з якої складається містобудівний кадастр встановлено ДБН Б.1.1-16:2013 «Склад та зміст містобудівного кадастру».
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Які замовнику необхідно здійснити дії для внесення та реєстрації у містобудівному кадастрі міста інформації щодо топографо-геодезичної зйомки його об'єкту;
Які замовнику необхідно здійснити дії для внесення та реєстрації до містобудівного кадастру міста інформації щодо проектної документації об'єкту будівництва;
Чи формується службою містобудівного кадастру міста єдина векторна цифрова топографо-геодезична зйомка міста в масштабі 1:500, якщо ведеться то у якому програмному забезпеченні.

З повагою,

Олексій Карпушенко

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[vinnytsia4 request email]
retry timeout exceeded

show quoted sections

Посилання