Закупівля Саджанців Липи

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії угоди на закупівлю саджанців липи, які КП «Трест зеленого господарства та протизсувних робіт» почав висаджувати у м. Чернівці 20 березня 2019 року та копію накладної на поставку зазначених саджанців. Якого сорту липи ці саджанці, яка їх висота та діаметр?
Копію накладної на поставку саджанців червоного клена (41 штука), які були закуплені відповідно до угоди №22 від 08.11.2018 р. з ФОП Попович М.С. і копії актів виконаних робіт із висадки цих саджанців. Яка висота та діаметр саджанців червоного клена, придбаних у ФОП Попович М.С.? Де і коли ці саджанці червоного клену висаджені?
Проект договору або копію укладеного договору за результатами оголошеної 25 березня 2019 року КП «Трест зеленого господарства та протизсувних робіт» закупівлі 80 саджанців липи європейської висотою 4-4,5 м на суму 245 тисяч гривень.
Інженер з озеленення КП «Трест зеленого господарства та протизсувних робіт» Алла Хомутовська повідомила ЗМІ, що трест закупив «саджанці кленів по три тисячі гривень за штуку. Ми закупили сто саджанців липи з-за кордону. Є 50 мілколистих та 50 крупнолистих. Дерева плануємо висадити на вулицях Університетській, Франка, Бандери, Головній і, якщо вистачить, то на вулиці Лесі Українки. Висадку дерев розпочали 20 березня, намагаємось закінчити якнайшвидше» (https://molbuk.ua/chernovtsy_news/169193...). Зазначена інформація трестом не спростована. Просимо надати інформацію про зазначену закупівлю саджанців ( копію договору, копію накладної із зазначенням сорту саджанців, їх висоти та діаметру) . Чому зазначена закупівля не відображена в системі Prozzoro?
Відповідь на інформаційний запит прошу надати у встановлені законом строки в електронному вигляді на мою електронну пошту. Про надання відповіді прошу додатково проінформувати мене телефоном.

З повагою,

Олег Мазур

Департамен ЖКГ,

1 Attachment