Закупівлі НУШ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту Одеської загальноосвітньої школи №80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).
2. Коли, ким та в якому обсязі (грн. та шт.) були та будуть профінансовані та здійснені закупівлі для забезпечення потреб перших класів Одеської загальноосвітньої школи №80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області по програмі "Нова українська школа" в 2018-2019 роках по кожній статті:
- меблі (одномісні парти, стільці, шафи, персональні контейнери для зберігання канцтоварів на кожного учня, килим);
- комп’ютерне обладнання (ноутбуки, БФП, папір та чорнила для БФП);
- додаткове обладнання (телевізори, мультимедійні дошки, магнітно-маркерні дошки та витратні матеріали для них),
- дидактичні матеріали (комплекти для навчання з математики, письма англійської мови та навколишнього світу, таблиці, настінні карти, розвивальні ігри, набори карток, демонстраційні моделі, плакати, муляжі, глобуси, мікроскопи, музичні інструменти тощо).
Які строки поставок у школу всього вищевказаного?

З повагою,

Владимир

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!
Не отримали додаток
"копію інформації яка надійшла від адміністрації Одеської
ЗОШ№80"

З повагою,

Владимир