Закордонний паспорт України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Жанна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Доброго дня! Я громадянка України. Народилася в м. Жезказган, країна Казахстан у 1993р. Моя мама набула громадянства України у 2002р у м. Донецьк за поєднанням родини, так як вона народилася в Україні. З помилки робітника міграційної служби оригінал справки про набуття громадянства було приклеїно до форми замість копії. Після одруження я змінювала прізвище і паспорт відповідно у м. Харкові у 2012р. Зараз я намагаюся оформити закордонний паспорт, проте мене відправляюсь з однієї державної служби в іншу. Паспорт мені не оформлюють з червня місяця. Вимогають справку мами про набуття громадянства. Питання: де мені її взяти якщо:
-структура у Маріуполі кули було вивезено форми з Донецьку мають форми ЛИШЕ з 2014р
-працівник який оформлював мені паспорт України у 2012р у м. Харкові НЕ ЗАПРОСИВ справку громадянства, хоча був забов‘язан
Де я повинна її взяти? Чому я, громадянка України, маючи БЕЗЛІЧ документів України і 17 років проживаючи на її території не можу отримати закордонний паспорт через недотримання працівників міграційної служби їх забов‘язань?
Доречі, мої діти отримали закордонні паспорти за моїм паспортом.

З повагою,

Жанна

Від: zapyty
Державна міграційна служба України

Доброго дня, Жанна.

Вы писали 13 серпня 2018 р., 12:16:02:

show quoted sections

Добрий день!
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація,
що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень,
інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з видів публічної інформації, розпорядником якої є ДМС (згідно Переліку видів публічної інформації розпорядником якої є Державна міграційна служба України,
затвердженого наказом ДМС від 05.12.2014 № 345). Ваш запит не відповідає вимогам до запиту на інформацію та є по суті зверненням громадянина, оскільки має всі ознаки звернення стосовно надання роз’яснень законодавства.

Вам необхідно скласти звернення у відповідності до вимог ЗУ «Про звернення громадян», із зазначанням всіх обставин та доданням (за наявності)
копій документів за наступним посиланням :https://dmsu.gov.ua/diyalnist/zvernennya...

У разі оформлення звернення згідно до вимог ЗУ «Про звернення громадян», Ваше звернення буде розглянуто в термін, установлений Законом України «Про звернення громадян».

--
З повагою,
zapyty mailto:[email address]

Посилання