Захист персональних даних та фінансовий моніторинг

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Веремеєнко Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Веремеєнко Тетяна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

П.5 ч. 18 ст. 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" - інформація, яка супроводжує переказ коштів" зазначає,що
вимоги цієї статті не поширюються на "переказ коштів на суму, що є меншою ніж 30 тисяч гривень, або суму, еквівалентну зазначеній сумі, в тому числі в іноземній валюті, для зарахування на рахунок отримувача виключно з метою оплати вартості товарів, робіт, послуг, погашення заборгованості за кредитом за умови, що суб’єкт первинного фінансового моніторингу, що надає послуги з переказу коштів отримувачу, може здійснити відстеження через отримувача за допомогою унікального облікового номера фінансової операції переказу коштів та визначити особу, яка уклала договір з отримувачем про поставку товарів, виконання робіт, надання послуг, надання кредиту;" чи означає це, що банки, що супроводжують здійснення платежу у тому числі через пункти прийому платежів, який я, як фізична особа здійснюю на користь ФОП за договором про надання послуг мають право запитати, а ФОП (який не є суб'єктом фінмоніторинга) зобов'язаний надати мою персональну інформацію, враховуючи той факт, що я не надавала згоди на обробку моїх персональних даних третіми особами.
Яким документом /нормою правового акта регулюється обов'язок надання контрагентом за моїм договором про надання послуг розголошення моєї інформації на запит суб'єкта фінансового моніторингу, який супроводжував здійснення мого платежу на виконання мого договору з ФОП?

З повагою,

Веремеєнко Тетяна

Education SFMS, Державна служба фінансового моніторингу України

Education SFMS, Державна служба фінансового моніторингу України

Пошта НБУ,

, , / .

 

³

 

[1]Web [2]Facebook [3]Twitter [4]Flickr [5]Youtube [6]Instagram

______________________________________________________________________________________

 

.

/ - [7]http://canbu.bank.gov.ua/verify.

 

/ :

1)  , :

***.pdf ;

***.sig ***.p7s , / ;

2)  [8]http://canbu.bank.gov.ua/verify, / ***.sig ***.p7s, ***.pdf;

3)  / .

 

 

 

References

Visible links
1. https://bank.gov.ua/control/uk/index
2. https://www.facebook.com/NationalBankOfU...
3. https://twitter.com/NBUkraine
4. https://www.flickr.com/photos/134562672@...
5. https://www.youtube.com/channel/UCLWsi-3...
6. https://www.instagram.com/national_bank_...
7. http://canbu.bank.gov.ua/verify
8. http://canbu.bank.gov.ua/verify

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]