Забудова подвір'я ЗОШ № 33

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Степанюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Степанюк

Доброго дня!

Тривалий час на подвір'ї ЗОШ № 33, що знаходиться за адресою, м. Одеса, вул. Комарова, 8 планувалося звести огорожу для футбольного поля, однак нещодавно стало відом про плани місцевої влади звести на території довкола ЗОШ № 33 якусь капітальну спроуду.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Що і хто планує будувати на території за адресою, м. Одеса, вул. Комарова, 8.
2) Яким рішенням Одеської міської ради дане будівництво санкціоноване?

З повагою,

Олександр Степанюк

Одеська міська рада

З повагою УКБ

Посилання