Забезпечення СЗОШ № 288 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЕВА засобами навчання та обладнання

Хохлов Денис

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Надати інформацію про забезпечення СЗОШ № 288 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЕВА (далі – школа № 288) засобами навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, вказаних у Примірному переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, затвердженому наказом МОН України від 13.02.2018 № 137 (далі – Примірний перелік), із зазначенням окремо по кожній позиції їх кількості та вартості, а також їх дати поставки до школи № 288.
2. У разі закупівлі за кошти державного або міського бюджету та постачання до школи № 288 засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи на 2019-2020 навчальні роки, не передбачених Примірним переліком, прошу також поінформувати стосовно таких закупівель із наданням переліку товарів, що закуповуються, із зазначенням їх вартості, а також термінів поставки цих товарів до школи № 288.
3. Надати копії запитів (листів, звернень, бюджетних запитів тощо) директора школи № 288 стосовно необхідності забезпечення школи № 288 папером офісним А4 на 2019-2020 навчальні роки, канцелярським приладдям (окремо для забезпечення перших класів, які проходять навчання за програмою «Нова українська школа), облаштування у 2019 році навчальних кабінетів початкової школи, які виділені для перших класів з метою проходження навчання за програмою «Нова українська школа», у тому числі килимами для забезпечення виконання завдань, передбачених програмою «Нова українська школа», а також шторами, карнізами або жалюзі (далі – засоби навчання та обладнання). Надати інформацію стосовно результатів розгляду цих запитів, а також надати інформацію стосовно передбачення потреб школи № 288 та програмою «Нова українська школа» засобами навчання та обладнанням у кошторисі школи № 288 та повідомити про обсяг та дати їх поставок із розбивками по предметам поставок із зазначенням їх вартості та кількості.

З повагою,

Денис

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment