За деззасоби 10% медичним працівникам освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

З 1.09.2020 року відповідно постанові КМУ №610 від 19.06.2020 всім медичним працівникам закладів МОЗ буде проведено підвищення зарплат на 2500 грн медсестрі та 3660 грн лікарю. Але у постанові забули про існування медиків закладів освіти, і тому їм зарплати підвищуватися не будуть. При обговоренні цієї проблеми випадково дізналася, що в місті Полтава медичним працівникам не платять за використання в роботі деззасобів. Була шокована цим. Вважаю, що цю надбавку повинні отримувати 100% медичних працівників освіти, а невиплата цієї надбавки є злочином, що визнано судовим рішенням http://reyestr.court.gov.ua/Review/40643...
Згідно роз'яснення МОН, звертатися треба до директорів (завідувачів) закладу освіти. Але вони без дозволу управління вони прийняти рішення не можуть.
https://dostup.pravda.com.ua/request/729...

У підпорядкуванні Управління освіти Полтави перебуває багато закладів освіти. Мене цікавить питання:
1) Загальна кількість ставок медичних працівників у цих закладах освіти міста?

2) Для якої кількості медичних працівників освіти керівники закладів освіти встановили цю надбавку? (з цих цифр я сама розрахую відсоток людей, які отримують цю надбавку, відсоток - це вже аналітика, яка не підпадає під дію закону «Про доступ до публічної інформації» , і його питати не можна).

3) Наведіть, для прикладу, по 5 будь-яких закладів кожного типу: шкільної, дошкільної та професійно-технічної освіти, де керівники закладів освіти встановили цю надбавку для своїх медичних працівників.

З повагою, Нескромна Наталія Сергіївна, медсестра шкільна з міста Київ. Наперед дякую за відповідь. Питання задаю. бо не можу повірити. що таке багате місто, а таку надбавку забувають заплатити.

Управління освіти Відділ загальної середньої, дошкільної та спеціальної освіти,

1 Attachment