за адресою м. Одеса, вул. Лізи Чайкіної, 17

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Матеріали первинного надання на земельну ділянку за адресою: м. Одеса, вул. Лізи Чайкіної, 17 (Суворовський р-н) та план М 1:2000 (номер планшету 27-В-16);
2. Каталог координат меж кварталу по вул. Лізи Чайкіної, 17 (Суворовський р-н).

З повагою,

Катерина

Прошу надати відповідь у зазначений законом термін електронною поштою.

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!
Відповідно до відповіді від 28.01.2021 р. №01-13/12/ЗПИ для точного визначення місцірозташування земельної ділянки необхідно надати викопіювання з топографо - геодезичної зйомки 1:500 з позначенням вказаної ділянки.
Прошу надати вмотивоване посилання на норми чинного законодавство України на підставі чого Вам необхідно надити дане викопіювання, адже вказана поштва адреса.
Додатково інформую, що адреса об’єкта нерухомого майна – унікальна структурована сукупність реквізитів, яка використовується для ідентифікації об’єкта та визначення місця його розташування на місцевості.
Отже точне місцерозташування земельної ділянки відомо.
Повторно прошу надати матеріали первинного відведення земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Одеса, Суворовський р-н, вул. Лізи Чайкіної, 17.

З повагою,

Катерина та Олена

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

З повагою, департамент архітектури та містобудування ОМР