встановлення диференційованих внесків в ОСББ

Бородкін Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи може правління здійснити диференційований (окремий) розрахунок внесків на утримання будинку, споруди та прибудинкової териорії, а саме окремо для власників житлових та окремо для власників нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.
2. Чи є законним та економічно обгрунтованим такий розрахунок, враховуючи про наявність положень п. 1 статті 20 ЗУ "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".
3. Чи відносяться положення постанова КМУ №869 від 01.06.2011 р. (із змінами) та чи є такі положення обов'язковими при здійсненні господарської діяльності ОСББ, а саме чи відносяться такі положення до здійснення та формування правлінням ОСББ розрахунку витрат на утримання будинку, споруд та прибудинкової території

У випадку, якщо зазначений запит не має ознак запиту на отримання публічної інформації, прошу розглянути такий запит у відповідності до ЗУ "Про звернення громадян"

З повагою,

Бородкін Сергій Володимирович

Звонецька Валентина Іванівна, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

1 Attachment