Вивіз сміття (Повторний запит)

Зважаючи, що розпорядник інформації не відповів на мій запит від 13 липня, надсилаю його повторно.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік міст, котрі приймають побутові відходи зі Львова: надайте, будь ласка, по кожному місту окремо, скільки прийнято сміття, і скільки заплачено за це коштів.

2. Надайте планові розрахунки кому і скільки буде заплачено 50 млн. грн, які Кабінет міністрів України 12 липня виділив Львівській обладміністрації на вирішення проблеми вивезення сміття з обласного центру.

Окремо звертаю увагу, що, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

З повагою,

Віталій Тараненко.