витрати за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району

Татьяна Сингур

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Суму державної дотації (трансферту) у 2019 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради)

2. Суму державної дотації (трансферту) у 2018 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради)

3. Суму державної дотації (трансферту) у 2017 р. яка перераховувалася з державного бюджету для компенсації витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради).

4. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради) за 2019 р.

5. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради) за 2018 р.

6. Звіт або інший підтверджуючий документ щодо величини витрат за делегованими повноваженнями з питань опіки та піклування що був наданий районної адміністрацією Запорізької міської ради по Дніпровському району (або Запорізької міської ради) за 2017 р

З повагою,

Татьяна Сингур

Запорізька ОДА, Запорізька обласна державна адміністрація

1 Attachment

Hello foi+request-66307-5df91cf6,

--
Best regards,
mailto:[zaporizhya1 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Района адміністрація по Дніпровському районну,

1 Attachment

Района адміністрація по Дніпровському районну,

1 Attachment