Витяг з ЄРДР

Татьяна Колодий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

22.07.2020р. номер 34-р , заступником керівника Сумської місцевої прокуратури О.Муха було скеровано мою заяву ; щодо вчинення кримінального правопорушення ПФ"Астра" стосовно мене, невиплата заробітної плати, начальнику Сумського ВП ГУНП в Сумській області Сушицькому Б.В. До теперішнього часу не було надано жодної відповіді щодо реєстрації моєї заяви про правопорушення.

Згідно ст. 56 Кримінального процесуального кодексу України потерпілий має право отримувати від уповноваженого органу, до якого він подав заяву, документ що підтверджує її прийняття і реєстрацію.

Відповідно до ст.214 КПК слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

На підставі вищезазначеного та керуючись положеннями стт. 56, 214 Кримінального процесуального кодексу України,
ПРОШУ ВАС
повідомити мені

1.Чи зареєстрована в ЄРДР подана мною заява про вчинене кримінальне правопорушення : невиплата заробітної плати ПФ"Астра"? Повідомити мені, в чиєму провадженні вона знаходиться , ПІБ та контакти слідчого в цьому провадженні , номер в ЄРДР та попередню кваліфікацію, за якою було зареєстровано заяву про злочин. Надати копію витягу з ЄРДР.
2. Чи визнано мене потерпілим в провадженні ?
3. Які слідчі дії були проведені під час досудового розслідування кримінального провадження?
4. Якщо моя заява про вчинене кримінальне правопорушення не зареєстрована, то внести зазначені відомості до ЄРДР.

З повагою,

Татьяна Колодий