Висновок щодо технічного стану конструкцій

Доброго дня!

З листа управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради від 14.07.2020 №01-3/154-Г мені стало відомо, що з метою недопущення аварійних ситуацій під час виконання будівельних робіт на об'єкті будівництва, розташованого за адресою: м. Одеса, пров. Маланова,3 Управління 02.06.2020 звернулося до Одеської державної академії будівництва та архітектури з проханням виготовити висновок щодо технічного стану основних несучих та огороджуючих конструкцій будинків та підпірних конструкцій які межують із зазначеним будівельним майданчиком, та надати рекомендації по забезпеченню їхнього збереження на період будівництва.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чи виготовлено Одеською державною академією будівництва вищезазначений висновок? Надати його копію.
2.Поінформувати, чи здійснювалися Управлінням заходи державного архітектурно-будівельного контролю та/або огляд об'єкта будівництва за вказаною адресою у період з 14.07.2020 по дату надання відповіді на вказаний запит.
3.Поінформувати, чи здійснювався структурними підрозділами Одеської міської ради огляд та/або комісійне обстеження технічного стану будівель та споруд, які межують із будівельним майданчиком за адресою: м. Одеса, пров. Маланова,3. Надати копії актів обстеження.

З повагою,

Катерина