Виплата пенсії по інвалідності

Анастас Гурченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до ст. 86 Закону України, прокурорам, визнаним особами з інвалідністю I або II групи, призначається пенсія по інвалідності в розмірах, передбачених частиною другою цієї статті, за наявності стажу роботи в органах прокуратури не менше 10 років.

Згідно до п.15 ч. 86 Закону тимчасово, до 31.12.2017 року особам (крім осіб з інвалідністю I та II груп, осіб з інвалідністю внаслідок війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"), які працюють на посадах та на умовах, передбачених цим Законом, призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються;
З 1 січня 2018 року пенсія, призначена відповідно до цієї статті, у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії/щомісячного довічного грошового утримання у порядку та на умовах, передбачених цим Законом, законами України "Про статус народного депутата України", "Про державну службу", "Про судоустрій і статус суддів", виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".
Прошу роз'яснити, чи наявне право на виплату пенсії по інвалідності 2 групи в розмірі визначеному ч. 2-4 ст. 86 ЗУ Про прокуратуру особа яка має більше 15 років в органах прокуратури, у разі продовження роботи на посаді прокурора

З повагою,

Анастас Гурченко

Пенсійний фонд України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Анастас Гурченко

Доброго дня!

Велике дякую за швидке опрацювання запиту.Відповідь надана в повному обсязі

З повагою,

Анастас Гурченко