Вимоги для адвоката

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій Штейнберг, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій Штейнберг

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Стаж роботи в галузі права - стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею повної вищої юридичної освіти.

Чи зарахувається стаж роботи в галузі права на посаді "Консультант" у Приватного нотаріуса, якщо мається повна вища юридична освіта ?
З повагою,

Сергій Штейнберг

Сергій Штейнберг

Доброго дня!

Згідно з Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"
Адвокатом може бути фізична особа, яка має повну вищу юридичну освіту, володіє державною мовою, має стаж роботи в галузі права не менше двох років, склала кваліфікаційний іспит, пройшла стажування (крім випадків, встановлених цим Законом), склала присягу адвоката України та отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Стаж роботи в галузі права - стаж роботи особи за спеціальністю після здобуття нею повної вищої юридичної освіти.

Чи зарахувається стаж роботи в галузі права на посаді "Консультант" у Приватного нотаріуса, якщо мається повна вища юридична освіта ?

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Сергій Штейнберг

Міністерство юстиції України

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання