Вимога відносно виконання Законодавства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Игорь, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КОРУПЦІЯ - СТОП»
Україна, 65033. м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02
e-mail: [email address]
ЄДРПОУ: 23211432

Згідно відповіді Начальника юридичного департаменту «відповідно до підпункту 14.1.104 та 14.1.229 пункту 14.1 статті Податкового кодексу України спеціально відведені автостоянки - це площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається органами місцевого самоврядування із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу».
Також зазначимо, що у відповіді юридичного департаменту Одеської міської ради № 50-Ф/вих. від 19.02.2019 р. зазначено, що питання визначення місць розташування земельних ділянок вирішуються відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів у відповідній сфері, які взагалі не містять такого поняття як «місцезнаходження земельної ділянки»
Рішенням Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції» зазначаються саме «ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ».
Згідно відповіді Державної фіскальної служби України №14459/10/15-32-04-21 від 08.10.2018 р. для повноцінного оподаткування, місцева рада повинна прийняти Перелік спеціальних земельних ділянок відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому обов’язково повинні бути зазначені:
1. Місцезнаходження(адреса)
2. Загальна площа
3. Технічне облаштування
4. Кількість місць для паркування
5. Перелік осіб які уповноважені організовувати та проводити даний вид діяльності на даній ділянці.
Відповідно до Законодавства України, точне місцезнаходження земельної ділянки зазначається кадастровим номером, а точне місцезнаходження об’єкту зазначається Поштовою адресою.
От же, наша організація вимагає від Одеської міської ради про приведення Рішення Одеської міської ради №5286-VI від 27.08.2014 «Про затвердження переліку спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів на території м. Одеси, у новій редакції»(далі-Перелік), до діючого Законодавства, а саме:
1. Обов’язково надати земельним ділянкам згідно Переліку кадастрові номери, або об’єктам, що використовують дані земельні ділянки та мають там споруди - Поштові адреси.
2. Внести до переліку всіх юридичних осіб які використовують земельні ділянки та уповноважені організовувати і проводити стоянку(довготермінову) транспортних засобів на даній ділянці

Голова правлiння І.В.Француз

publishinfo, Міністерство фінансів України

2 Attachments