Вільне пересування дитини під час навчального процесу

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи законодавчо обгрунтовано ввдення в школі пропускного режиму для учнів ЗОШ 132 м. Києва та їх батьків, наступних правил:

" Шановні батьки!
Адміністрація та батьківський комітет школи повідомляє Вам, що відповідно до Порядку організації пропускного режиму та правил поведінки відвідувачів освітнього закладу з 11 грудня 2018 року, з 8.40 до 12.20 централізований вхід до школи буде зачинений постійно в зазначені години. Батьки або законні представники здобувачів освіти в екстрених випадках пропускаються до школи тільки на перервах з дозволу адміністрацвї. У цей час учні з приміщення школи виходять тільки за заявами батькіа (за хворобою, сімейні обставини) в присутності класного керівника, цчителя, медичної сестри.
Просимо до змін у пропускномі режимі поставитися з розумінням.
Адміністрація та батьківський комітет школи".

Чи не є це прямим порушенням конституційних прав дитини на вільне пересування?
Та порушенням Статті 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.

З повагою,

Наталія

Управління освіти Голосіївського району м.Києва

Доброго дня!

Я так і не зрозуміла, чи має право адміністрація школи разом з якимось батьківським комітетом односторонньо вирішувати зачиняти двері школи на вхід та вихід з певної години. Навіть під час перерви між уроками. А якщо дитині потрібне свіже повітря, вона має принести записку від батьків, щоб її випустили на вулицю? Ви вважаєте це законним?

З повагою,

Наталія