Вільні земельні ділянки

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олег Ткачук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олег Ткачук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для будівництва і обслуговування житлового будинку (площею до 0,15 га) в смт. Іваничі Іваничівського району Волинської області.

- інформацію про наявність земель державної та/або комунальної
власності, які ще не надані у користування та можуть бути передані безоплатно у приватну власність (згідно зі ст.121 Земельного Кодексу України, громадяни України мають право на безоплатне передання їм земельних ділянок, з фондів державної та комунальної власності)для ведення садівництва (площею до 0,12 га) в с. Долинка Іваничівського району Волинської області.

-нанести відповідні дані на графічні матеріали (для подальшого долучення цих матеріалів до клопотання з ціллю реалізації мною норми частини шостої статті 118 Земельного кодексу України).

У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду змушений оскаржувати Вашу бездіяльність як розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду

У разі відсутності інформації, прошу перенаправити даний запит
до місцевих органів самоврядування

З повагою,

Олег Ткачук

Іваничівська райдержадміністрація

1 Attachment

,

--
,
Post mailto:[volyn5 request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]