Використання програмного забезпечення виробництва держави-агресора

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Беручи до уваги постанову Верховної Ради України № 1854 від 27.01.2015 про визнання Російської Федерації державою-агресором, прошу надати документ, який забороняє використання програмного забезпечення виробництва Російської Федерації, зокрема: програми Компас, виробник Компанія Аскон, програми компанії CSOFT, програми компанії NANOSOFT та інші.

Якщо такого документу не існує, прошу звернутися до відповідних установ задля створення такої постанови.

Відповідь прошу надати на електронну адресу.

Згідно ч.1. 4 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Dmytro

Від: Управління доступу до публічної iнформацii, Апарат РНБОУ
Рада національної безпеки і оборони України


Attachment 2017 04 05 12 08 27 0352.jpg
503K Завантажити відповідь


Посилання

Від: callcenter

Посилання