Використання благодійних внесків школа 147

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Звіт про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих з депутатського фонду, як благодійна допомога, за 2015 - 2018 роки. Із зазначенням кількості та вартості придбаних товарів.
Вищезазначена інформація була прихована у звіті про благодійні внески на сайті школи та не оприлюдена перед батьками (всупереч Наказу Департамена освіти № 930).

Інформацію про перелік товарів, робіт і послуг отриманих як благодійна допомога від батьків за 2015-2018 роки із зазначенням кількості та вартості придбаних товарів, послуг, залишку коштів.

Номер розрахункового рахунку на який отримується благодійна допомога з 2015 р.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Інна