виконання Закону "Про очищення влади"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ivan, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію
Міністерство юстицію офіційно коментуючи інформацію щодо кандидата, обраного комісією ВРП на посаду Першого заступника Голови ДСА України вказало період, протягом якого Привалова Н.Є обіймала посаду Директора департаменту ДФС, а саме
21.11.2013 –22.02.2014. Відповідно до Закону України "Про очищення влади", якщо особа працювала в цей період на посаді керівника самостійного підрозділу ДФС і не була звільнена в цей період з посади за власним бажанням, це відповідає критерію очищення влади, передбаченому пунктом 3 частини другої статті 3 Закону. Міністерство юстиції офіційно оприлюднило цю інформацію, і підтвердило те, що Привалова Н.Є належить до осіб, щодо яких застосовуються заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади», а отже зазначене є підставою для відмови такій особі у призначенні на посаду, на яку вона претендує. Зазначена інформацію розміщена за посиланням:
https://lustration.minjust.gov.ua/articl....
Прошу надати інформацію чи прийнято ВРП рішення про відмову Привалові Н.Є у призначенні на посаду, на яку вона претендує, що підтвердити сканкопією документа або надати копію рішення ВРП про призначення її на посаду.
Повідомляємо, що відповідь буде оприлюднена в засобах масової інформації.

З повагою,

Ivan

Вища рада правосуддя

1 Attachment